Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
| Power | 50 W |
| Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP66 |
| Lighting Color | 6500k |
| Battery Capacity | 18000mah |
| I Deal In | New Only |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Power Rating | 50 Watt |
| Material | Aluminium |
| Certification | ISI |
| Weight | 850g |
| Light Color | White |
| IP Rating | IP66 |
View Complete details
| Power | 9 W |
View Complete details
| Power Rating | 100 Watt |
View Complete details
View Complete details