Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Current rating | 6A |
| Model | Mylinc |
| Circuit Type | 1 Way |
| No. of Module | 1M |
| Voltage | 230V |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate |
| Finish Type | Glossy |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Current rating | 6A |
| Model | Arteor |
| Circuit Type | 1 Way |
| No. of Module | 3M |
| Voltage | 240V |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate |
| Finish Type | Glossy |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 1M |
| Finish Type | Matte |
| Current Rating | 10A |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate |
| Switch Type | Push Button |
| Voltage | 220V |
| Brand: | Lisha |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Module Size | 3 Modules |
| Color | Graphite Gray |
| Finish Type | Matte |
| Material | Polycarbonate |
| Shape | Rectangular |
| Material Brand | Lisha Platina |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| No. of Pins | 3 Pin |
| Material | Polycarbonate |
| Usage/Application | Electric Fittings |
| Color | Graphite Grey |
| Brand | Lisha |
| Module | 2 |
| Voltage | 240V |
| Finish | Matte |
| Current Rating | 13Amp |
View Complete details
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 1 Module |
| Current Rating | 5A |
| Color | Multicolor |
| Voltage | 220V |
| Material | Polycarbonate |
View Complete details
| Usage/Application | Home |
| Switch Type | Push Button |
| Power/Voltage | 6A |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
| Current Rating | 6 A |
| Model | Ziva |
| Circuit Type | 1 Way |
| Color | White |
| Number of Module | 1M |
| Material | Polycarbonate |
| Voltage | 230V |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Module Size | 3 Modules |
| Finish Type | Glossy |
| Shape | Rectangular |
| Current Rating | 5A |
| Color | White |
| Material | Metallic |
| Colour | White and Grey |
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details
| Brand | orbit |
| Product Type | Switch |
| Number of Modules | 2 Module |
| Current Rating | 16A |
| Switch Type | 2-Way |
| Features | With Indicator, Flat Design, With Safety Shutter |
View Complete details
View Complete details