Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Wattage | 9 W |
| Light Color | Cool White |
| Color | Cool White |
| Color Temperature | 6500 K |
| Voltage | 230V |
| Bulb Base | Aluminium |
View Complete details
| Wattage | 20W |
| Model Name | Laser Ray Neo |
| Length | 4 Feet |
| Light Color | Cool Daylight |
| Shape | Square |
| Material | Plastic |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Model Name | Ikano |
| Speed | 380 RPM |
| Power Consumption | 28W |
| Number of Blades | 3 Blades |
| BEE Star Rating | 5 Star |
| Warranty | 6 Months |
| Blade Length (Sweep) | 1200 mm |
| Sweep Size | 600 mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Type of Light | LED Downlight |
| Wattage | 5 W |
| Light Color | Cool White |
| Color Temperature | 4500 K |
| Voltage | 240V |
| Input Voltage | 240V |
| Frequency | 50Hz |
| IP Rating | IP65 |
View Complete details
| Sweep Size | 1400 mm |
| Material | Mild Steel |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Color | Brown |
View Complete details