Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Current rating | 10A |
| Model | Four-X |
| Circuit Type | 1 Way |
| Number of Module | 2 Module |
| No. of Module | 2M |
| Color | Multicolor |
| Voltage | 220V |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Pressure Switch Type | Electronic Pressure Switch |
| Current rating | 10A |
| Model | Favio |
| Circuit Type | 1 Way |
| No. of Module | 1M |
| Media Type | Air |
| Color | White |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Current rating | 10A |
| Model | Wood-Em |
| Number of Module | 2 Module |
| Circuit Type | 1 Way |
| No. of Module | 2M |
| Color | Multicolor |
View Complete details