Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Sweep Size | 600 mm |
| Number of Blades | 3 Blades |
| Speed | 310 RPM |
| Air Delivery | 260 CMM |
| Warranty | 1 Year |
| Noise Level | 55 dB |
| Star Rating | 5 Star |
View Complete details
| Body Material | Plastic |
| Sweep Size | 400 mm |
| Wattage | 45 W |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |
| Voltage | 240V |
| Electric Current Type | AC |
View Complete details
Product Brochure
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details