Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 15 Piece
Product Brochure
| Product Type | Door Bell |
| Tune Type | Ding Dong |
| Color | White |
| For Use In | Signifies The Presence Of Someone At The Door |
| Brand | Lisha |
| Material | Plastic |
| Input Voltage | 220V |
| Packaging Type | Box |
| Frequency | 15 Hz |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 20 Piece
| Tune Type | Musical |
| Color | White |
| For Use In | Home |
| Usage Application | Door Bell |
| Material | ABS |
| Input Voltage | 12V |
| Packaging Type | Box |
View Complete details