Ramnagar Coimbatore, Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33CLNPB1683G1Z8
Call 07942870054 78% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Number of Blades | 3 |
| Color | White |
| Brand | Activa |
| Wattage | 60 W |
| Model Name/Number | Studio Smart Plus |
| Material | SS |
| Voltage | 240V |
| Star Rating | 5 Star |
View Complete details
| Sweep Size | 1400 mm |
| Material | Mild Steel |
| Number of Blades | 5 Blades |
| Color | White |
View Complete details